WYNIKI  WSPÓŁZAWODNICTWA CZŁONKÓW

KSS ORZEŁ W KUTNIE

P-pn 40 młodzików
Mce Nazwisko i imię wynik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. BOJANOWSKI Igor 1115 295 286 275 259
2. FILIPCZAK Igor 267 131 136
3. MYSTKOWSKI Krzysztof 262 262
4. FILIPCZAK Oskar 155 73 82
P-pn 50 j.młodszy
Mce nazwisko iimię wynik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. KRYSIAK Daniel 1061 326 364 371
P-pn 60 kobiet
Mce nazwisko i imię wynik 1 2 6 3 4 5 7 8 9 10
1. FLORCZAK Karolina 1018 312 296 410
2. KRYSIAK Joanna 885 458 427
3. BOJANOWSKA Agnieszka 411 244 167
P-pn 60 mężczyzn
Mce Nazwisko i imię wynik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 BAŁATKA Marcin 1658 485 465 358 ##
2 WOJTYNA Marcin 1242 461 420 361
3 HERC Błażej 1178 426 414 338
4 ZWIERZYŃSKI Kamil 1118 382 368 368
5 LEWANDOWSKI Rafał 940 483 457
6 MALCZEWSKI Jacek 858 449 409
7 JUJKA Andrzej 839 434 405
8 WAWRZEŃCZAK Michał 824 455 369
9 STRONIAS Artur 756 380 376
10 ORŁOWSKI Marian 676 338 338
11 POLAŃCZYK Gabriel (j.) 517 517
12 POLAŃCZYK Gabriel 502 502
13 SAWICKI Robert 448 448
14 STEFAŃSKI Maciej 377 377
15 KOCIK Mariusz 361 361
16 BARTOSIAK Łukasz 340 340
17 WALCZAK Emil 338 338
18 GĘSIARZ Robert 300 300
19 BOROWSKI Jacek 299 299
20 KURKIEWICZ Gabriel 298 298
21 BOJANOWSKI Grzegorz 209 209
25m P-sp 20
Mce nazwisko i imię wynik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. TECŁAW Paweł 737 192 186 181 178
2. MIKULSKI Mariusz 677 186 176 164 151 149
3. URBANIAK Grzegorz 653 170 167 158 158 155
4. ŁASKI Jacek 642 165 163 157 157 146 144
5. WAWRZEŃCZAK Michał 627 158 157 157 155 152
6. PAWŁOWSKI Jacek 583 159 150 138 136
7. WOJTYNA Marcin 555 145 138 137 135 131
8. ŻYGAS Dariusz 552 189 184 179
9. PRUS Adam 543 146 140 134 123
10. MARCISZEWSKI Krzysztof 537 175 156 106 100
11. ŁUKOWCZYK Marcin 530 184 176 170
12. MALCZEWSKI Jacek 440 157 149 134
13. PŁUCIENNICZAK Piotr 436 156 149 131
14. HELMAN Piotr 404 114 107 92 91 47
15. DĘBSKI Krzysztof 390 108 107 105 70 64
16. MARCINIAK Jerzy 382 117 94 86 85 59
17. MARCISZEWSKI Jan 380 155 124 101
18. ROSIEWICZ Wojciech 364 143 141 80
19. SAWICKI Cezary 348 128 116 104
20. NIEDŹWIECKI Leonard 346 122 115 109
21. WIKARYJCZAK Stanisław 332 122 105 72 33
22. POLAŃCZYK Maciej 329 172 157
23. DOBRZYŃSKI Wiesław 322 111 108 103
24. JUJKA Andrzej 316 161 155
25. KICIŃSKI Dariusz 285 155 130
26. BOBRZAK Stanisław 283 147 136
27. ROSIAK Dariusz 275 147 128
28. ZWIERZYŃSKI Kamil 265 114 83 68
29. ZIĘTEK Mirosław 260 136 90 34
30. SZCZEPAŃSKI Michał 253 130 123
31. SADOWSKI Rafał 247 145 102
32. BERLIŃSKI Damian 242 142 100
33. SAWICKI Robert 239 121 118
34. JAGODZIŃSKI Stanisław 220 126 94
35. BAŁATKA Marcin 209 137 72
36. DOMAŃSKI Artur 189 101 88
37. POLAŃCZYK Gabriel 187 187
38. FILIPCZAK Maciej 186 89 61 36
39. ZACHORSKI Łukasz 175 121 54
40. BOJANOWSKI Grzegorz 167 84 83
41. JAGODZIŃSKI Bartosz 163 114 49
42. ŁUCZAK Marek 156 61 52 43
43. BARTOSIAK Łukasz 149 149
44. KRYSIAK Daniel 140 140
45. KRYSIAK Marcin 133 72 61
46. HANDZELEWICZ Adam 122 67 55
47. ZWIERZYŃSKI Józef 120 120
48. KOCIK Mariusz 117 59 58
49. STRONIAS Artur 117 59 58
50. LEWANDOWSKI Rafał 110 110
51. PISARSKI Andrzej 107 107
52. RZYMKOWSKI Mirosław 104 104
53. STEFAŃSKI Maciej 102 102
54. WALCZAK Emil 101 101
55. ORŁOWSKI Marian 87 52 35
56. BOROWSKI Jacek 47 47
57. KURKIEWICZ Gabriel 46 46
58. GAPIŃSKA Jadwiga 43 43
59. FLORCZAK Karolina 37 37
60. GĘSIARZ Robert 29 29
25m P-cz 10
Mce nazwisko i imię wynik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. TECŁAW Paweł 343 93 93 92 65
2. ŁASKI Jacek 316 85 81 79 71 60 58
3. ŻYGAS Dariusz 279 94 94 91
4. PAWŁOWSKI Jacek 232 78 74 51 29
5. SAWICKI Cezary 218 79 73 66
6. MARCISZEWSKI Krzysztof 202 89 59 54
7. BARTOSIAK Łukasz 155 84 71
8. POLAŃCZYK Maciej 151 83 68
9. NIEDŹWIECKI Leonard 151 57 53 41
10. ROSIAK Dariusz 149 82 67
11. MARCISZEWSKI Jan 146 82 53 11
12. ŁUKOWCZYK Marcin 138 82 56
13. KICIŃSKI Dariusz 136 68 68
14. SZCZEPAŃSKI Michał 124 66 58
15. STRONIAS Artur 118 60 58
16. JAGODZIŃSKI Bartosz 110 69 41
17. JAGODZIŃSKI Stanisław 94 83 11
18. BERLIŃSKI Damian 90 55 35
19. ORŁOWSKI Marian 88 55 33
20. DOMAŃSKI Artur 84 70 14
21. JUJKA Andrzej 83 83
22. POLAŃCZYK Gabriel 82 82
23. SADOWSKI Rafał 74 57 17
24. DOBRZYŃSKI Wiesław 65 65
25. MACHNIK Konrad 61 61
26. HELMAN Piotr 46 46
27. SAWICKI Robert 38 38
28. HANDZELEWICZ Adam 34 34
29. KURKIEWICZ Gabriel 34 34
30. BOROWSKI Jacek 32 32
31. MYSTKOWSKI Krzysztof 29 29
32. WAWRZEŃCZAK Michał 27 27
33. KOCIK Mariusz 25 25
34. LEWANDOWSKI Rafał 24 24
35. ZWIERZYŃSKI Kamil 23 23
36. BOJANOWSKI Igor 6 6
37. BOJANOWSKI Grzegorz 2 2
38. ŁUCZAK Marek 2 1 1
39. ROSIEWICZ Wojciech 1 1
50m Kbks 20
Mce nazwisko i imię wynik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. RZYMKOWSKI Mirosław 658 168 165 163 162 145
2. ZWIERZYŃSKI Kamil 555 152 136 134 133
3. MARCISZEWSKI Krzysztof 498 189 187 122
4. BOJANOWSKI Igor 461 152 134 124 51
5. PAWŁOWSKI Jacek 441 161 145 135
6. KRYSIAK Marcin 439 130 121 111 77 75 63
7. WOJTYNA Marcin 430 160 145 125
8. GESIARZ Robert 417 151 146 120
9. ZACHORSKI Łukasz 330 172 158
10. MARCISZEWSKI Jan 312 188 124
11. WAWRZEŃCZAK Michał 302 161 141
12. CEGIELSKI Władysław 283 156 127
13. ROSIEWICZ Wojciech 280 141 139
14. DOBRZYŃSKI Wiesław 280 140 94 46
15. ZIĘTEK Mirosław 267 139 128
16. FILIPCZAK Maciej 265 136 129
17. BERLIŃSKI Damian 265 133 132
18. NIEDŹWIECKI Leonard 202 129 73
19. ROSIAK Dariusz 186 171 15
20. ZWIERZYŃSKI Józef 163 163
21. ŻYGAS Dariusz 163 163
22. LEWANDOWSKI Rafał 151 151
23. ŁUKOWCZYK Marcin 150 150
24. PRUS Adam 140 81 59
25. BOJANOWSKI Grzegorz 132 132
26. KRYSIAK Daniel 131 131
27. BOJANOWSKA Agnieszka 130 130
28. JUJKA Andrzej 128 128
29. ŁUCZAK Marek 125 125
30. GAPIŃSKA Jadwiga 123 123
31. JAGODZIŃSKI Bartosz 117 117
32. HELMAN Piotr 105 105
33. ŁUCZAK Marek 91 91
34. SADOWSKI Rafał 89 89
35. KURKIEWICZ Gabriel 45 45
25m Striborg 20/20
Mce Nazwisko i imię wynik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. BAŁATKA Marcin 665 173 169 165 158
2. KRYSIAK Daniel 582 153 151 147 131
3. WAWRZEŃCZAK Michał 559 141 141 140 137
4. WOJTYNA Marcin 531 149 131 127 124
5. KRYSIAK Marcin 527 162 128 124 113 107 101
6. HERC Błażej 503 179 171 153
7. MALCZEWSKI Jacek 341 172 169
8. STRONIAS Artur 310 158 152
9. JUJKA Andrzej 304 157 147
10. SAWICKI Robert 296 159 137
11. POLAŃCZYK Maciej 273 149 124
12. KOCIK Mariusz 215 133 82
13. ORŁOWSKI Marian 201 110 91
14. STEFAŃSKI Maciej 168 168
15. WALCZAK Emil 158 158
16. ŁASKI Jacek 143 143
17. JAGODZIŃSKI Bartosz 128 128
18. NIEDŹWIECKI Leonard 123 123
19. PAWŁOWSKI Jacek 114 114
20. FILIPCZAK Maciej 103 103
21. FLORCZAK Karolina 101 101
22. TECŁAW Paweł 93 93
23. HANDZELEWICZ Adam 92 92
24. ŁUCZAK Marek 87 87
25. HELMAN Piotr 73 73
26. SAWICKI Cezary 70 70
27. BOJANOWSKI Grzegorz 24 24
25m Karabin centralnego zapłonu 9 mm
Mce nazwisko iimię wynik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. KRYSIAK Daniel 180 48 46 44 42
2. KRYSIAK Marcin 143 41 38 33 31 31
3. WOJTYNA Marcin 119 41 35 24 19
4. FLORCZAK Karolina 111 45 41 25
5. STRONIAS Artur 78 41 37
6. WAWRZEŃCZAK Michał 73 29 25 19
7. JUJKA Andrzej 60 37 23
8. STEFAŃSKI Maciej 48 48
9. POLAŃCZYK Maciej 48 29 19
10. ORŁOWSKI Marian 46 27 19
11. GĘSIARZ Robert 44 44
12. WALCZAK Emil 43 43
13. DOMAŃSKI Artur 41 41
14. HERC Błażej 41 41
15. PAWŁOWSKI Jcek 41 41
16. KRYSIAK Marcin 38 38
17. SADOWSKI Rafał 38 38
18. SAWICKI Robert 36 36
19. ŻYGAS Dariusz 30 30
20. TECŁAW Paweł 30 30
21. NIEDŹWIECKI Leonard 29 29
22. HANDZELEWICZ Adam 29 29
23. KURKIEWICZ Gabriel 28 28
24. BOROWSKI Jacek 26 26
25. SZCZEPAŃSKI Michał 22 22
26. FILIPCZAK Maciej 20 20
27. MACHNIK Konrad 20 20
28. ŁUCZAK Marek 15 15
29. KOCIK Mariusz 11 11
30. HELMAN Piotr 5 5
31. DOBRZYŃSKI Wiesław 3 3
50m Karabin centralnego zapłonu
Mce nazwisko i imię wynik 1 8 2 6 3 5 4 7 9 10
1. BOJANOWSKI Igor 179 48 45 44 42 42 41 34 24
2. MARCISZEWSKI Krzysztof 173 49 49 46 29
3. BOJANOWSKA Agnieszka 161 44 44 37 36 36
4. BOJANOWSKI Grzegorz 160 47 44 35 34 30
5. ZWIERZYŃSKI Kamil 139 45 44 40 10
6. PAWŁOWSKI JACEK 128 47 41 40
7. MARCISZEWSKI Jan 106 45 32 29
8. GĘSIARZ Robert 75 40 29 6
9. DOMAŃSKI Artur 47 47
10. LEWANDOWSKI Rafał 46 46
11. WOJTYNA Marcin 45 45
12. ŁASKI Jacek 42 42
13. KRYSIAK Daniel 41 41
14. SAWICKI Cezry 37 37
15. FLORCZAK Karolina 35 35
16. KRYSIAK Marcin 31 31
17. KOCIK Mariusz 27 27
18. ORŁOWSKI Marian 27 27
19. BOROWSKI Jacek 26 26
20. JAGODZIŃSKI Bartosz 12 12
21. ZWIERZYŃSKI Józef 9 9
Strzelba pompka do poperów na czas
1 2 3 4 5 6 7 8
Mce imię i nazwisko wynik czas w cz w cz w cz w cz w cz w cz w cz w
1 PAWŁOWSKI Jacek 200 21 50 5,91 50 5 50 4,96 50 5,2
2 KRYSIAK Daniel 190 18 50 5,65 50 4,7 50 4,2 40 3,5 50 4,2
3 WAWRZEŃCZAK Michał 190 20 50 5,59 40 4,8 50 5,67 50 4,4 40 4,2 50 5
4 MARCISZEWSKI Krzysztof 170 40 30 11,34 40 8,1 50 10,20 50 10 50 8,3
5 BOJANOWSKI Igor 160 19 40 5,08 50 5,1 30 3,75 40 4,8 40 4,7 40 5
6 HERC Błażej 150 19 50 10,28 50 4,6 50 4,28
7 HELMAN Piotr 140 24 40 8,1 50 12 50 4,2
8 ZWIERZYŃSKI Kamil 140 16 50 5 50 4,5 40 6,11
9 FLORCZAK Karolina 140 26 50 9,06 40 8,3 50 8,32
10 KRYSIAK Marcin 120 18 30 6,21 50 5,8 40 5,65
11 ŻYGAS Dariusz 100 21 50 10,36 50 11
12 TECŁAW Paweł 100 12 50 6,69 50 5,1
13 STRONIAS Artur 100 38 50 28,89 50 9,2
14 ŁUKOWCZYK Marcin 90 11 50 5,82 40 5,3
15 LEWANDOWSKI Rafał 90 9 50 4,51 40 4,5
16 JUJKA Andrzej 90 17 40 6,43 40 5,9 10 4,46
17 SZCZEPAŃSKI Michał 90 14 50 7,33 40 6,4
18 MALCZEWSKI Jacek 90 10 40 5,27 50 5
19 SAWICKI Cezary 80 27 30 9,86 50 17
20 JAGODZIŃSKI Bartosz 80 11 50 6 30 5,1
21 GĘSIARZ Robert 80 11 40 5,02 40 6,3
22 ZWIERZYŃSKI Kamil 80 13 40 7,85 40 4,8
23 KOCIK Mariusz 80 15 40 7,89 40 7
24 DOMAŃSKI Artur 70 20 50 12,21 20 8,1
25 BOJANOWSKI Grzegorz 70 13 30 6,73 40 6,2
26 BERLIŃSKI Damian 60 11 40 6,52 20 4,4
27 MARCISZEWSKI Jan 50 6,5 50 6,46
28 SAWICKI Robert 50 11 50 10,78
29 MACHNIK Konrad 50 4,7 50 4,71
30 KICIŃSKI Dariusz 50 8,5 50 8,5
31 PRUS Adam 50 17 50 16,5
32 STEFAŃSKI Maciej 50 3,7 50 3,74
33 ZACHORSKI Łukasz 50 4,6 50 4,59
34 BAŁATKA Marcin 50 5,3 50 5,32
35 FILIPCZAK Maciej 40 7,1 40 7,09
36 SADOWSKI Rafał 40 17 40 11,16 0 5,9
37 ORŁOWSKI Marian 40 6,1 40 6,10
38 WALCZAK Emil 40 5,4 40 5,44
39 GAPIŃSKA Jadwiga 30 14 30 13,83
40 POLAŃCZYK Maciej 30 25 10 12,36 20 12