O klubie

Klub Strzelectwa Sportowego Orzeł w Kutnie powstał 16-10-1996 roku. Pierwszym jego prezesem był Zygmunt Ziętek tata obecnego prezesa Mirka Ziętka.

Strzelnica jest obiektem krytym całorocznym posiadający:

Strzelnice pneumatyczną (pistolet i karabin) na 10 mb – 6 stanowisk
Strzelnice do strzeleń z pistoletów (bocznego zapłonu, centralnego oraz bojowych) na 25 mb – 10 stanowisk
Strzelnice do strzelań z karabinów (bocznego zapłonu oraz karabinów centralnego zapłonu) na 50 mb – 5 stanowisk.
W trakcie realizacji jest strzelnica do strzelby oraz strzelań dynamicznych
Od 06-05-2019 zapraszamy młodzież do naszego klubu w następujących grup wiekowych:

młodzicy – do 15 lat
juniorzy młodsi – 16 i 17 lat
juniorzy – 18, 19 i 20 lat
seniorzy – od 21 lat
Zajęcia na chwile obecną odbywają się zgodnie z zamieszczonym harmonogramem na naszej stronie. W tych godzinach można korzystać z obiektu pod okiem instruktorów oraz osób prowadzących strzelania. Zajęcia są prowadzone indywidualnie lub w małych grupach. Do dyspozycji przyszłych i obecnych członków klubu jest sprzęt klubowy. W przypadku chęci zakupu sprzętu i amunicji służymy radą. Wskażemy gdzie można kupić dobry sprzęt w dobrej cenie.

Współpracujemy z przedstawicielami fabryk produkującymi sprzęt i amunicje oraz inne potrzebne wyposażenie strzelcom.